"Akcja czytam codziennie"
W dniu 03.12.2019 r. nagrodę niespodziankę otrzymała Jagoda Podhajna z klasy III d. Zadanie domowe wykonane. Jagoda zebrała 21 naklejek za czytanie.
Gratulacje!
Elżbieta Rusiecka
PODHAJNA JAGODA KL. III D
