A JA MAM SWĄ GITARĘ…

Tak brzmią słowa jednej z piosenek zagranych na gitarach i zaśpiewanych uczniom klasy II c przez panią Agatę Koziar - nauczycielkę gry na gitarze w Ognisku Muzycznym  i Darię Opielę uzdolnioną uczennicę  pani Agaty, które gościły na zaproszenie wychowawczyni Grażyny Kośnik. Podczas tego miłego spotkania uczniowie zostali zapoznani  z budową gitary, techniką gry na tym instrumencie, a przede wszystkim wysłuchali  pięknej gry i śpiewu utworów klasycznych  i popularnych. Spotkanie przeplatane było niespodziankami muzycznymi, które pobudzały wyobraźnię uczniów.

Skupienie i zachwyt, a także zasłużone oklaski świadczyły o zainteresowaniu, a doznania estetyczne i towarzyszące im emocje uczniowie będą długo pamiętać. Niektórzy zadeklarowali chęć nauki gry na gitarze.