login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - konkurs piosenki obco                           26 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenki jak mosty".  W konkursie wystąpiły 63 osoby, jako soliści, duety i zespoły. Łącznie wykonano 36 utworów. Śpiewający to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr3 w Chojnowie, ze szkół podstawowych z Rokitek, Okmian i Niedźwiedzic oraz z naszej szkoły (12 osób).


                               Miło nam poinformować, że w kategorii soliści klas 4-6 I miejsce zajęła Natalia Sigłowa z klasy 5c. III miejsce w tej samej kategorii otrzymała Weronika Hajder z klasy 5b. W kategorii zespoły w klasach 4-6 II miejsce zdobyły Aleksandra Szpatowska oraz Julia Wołoszyn z klasy 5a.


                                 Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 przyznała również wyróżnienie specjalne, które otrzymała za swoje wykonanie Natalia Sigłowa z klasy 5c.


                              Weronikę do konkursu przygotowała p.Iwona Nowicka, pozostałe laureatki przygotowała p.Justyna Dziubak-Sobiechowska.


                               Serdecznie gratulujemy udanych występów wszystkim uczniom z naszej szkoły, a w szczególności laureatkom!!!obejrzyj zdjęcia na stronie Szkoły Podstawowej nr3
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie