WyglÄ…da dobrze

Odkrywamy i doÅ›wiadczamy

Uczniowie z klas szóstych zostali zaproszeni do  udziaÅ‚u  w projekcie, organizowanym przez Gimnazjum nr 1 „Smak sukcesu", w ramach  programu polsko – amerykaÅ„skiej fundacji  wolnoÅ›ci „Równać szanse" . Uczniowie z klasy VI a wziÄ™li udziaÅ‚ w konkursie na najciekawszy eksperyment zakresu pÅ‚ywalnoÅ›ci ciaÅ‚.  Przeprowadzili kilka doÅ›wiadczeÅ„, które razem z opiekunem paniÄ… BernadrÄ… Mormul nagrali i udokumentowali.  Nasi uczniowie spisali siÄ™ na medal, ich eksperymenty sÄ…  naprawdÄ™ super, najciekawsze można obejrzeć w zakÅ‚adce Filmy i poniżej klikajÄ…c na linki.

I m-ce za swój eksperyment  z tabletkÄ… musujÄ…cÄ…  zajÄ…Å‚ Maciej Wengrzyn

IV m-ce zajÄ…Å‚ Maksymilian Szczepanowski

Obejrzyj filmy: