III OLIMPIADA LEKKATLETYCZNA POWIATU LEGNICKIEGO

17 maja 2016r. na obiekcie lekkoatletycznym Powiatowego Zespołu Szkół odbyły się zawody w ramach III Olimpiady Powiatu Legnickiego. W zawodach udział wzięli reprezentanci naszej szkoły, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. Niestety niesprzyjająca aura pokrzyżowała plany organizatorów i nie można było przeprowadzić wszystkich konkurencji z uwagi na opady deszczu /finał biegu na 60m; finał skoku w dal i eliminacje biegu na 200m/. O wynikach kolejności zadecydowały wyniki eliminacji.

Wyniki indywidualne:

Kamień Patryk - II/60m (8"23 - nowy rekord szkoły!);

Michał Janusz III/60m;

Alicja Taras III/rzut piłką lekarską 3kg;

Frąckowiak Patrycja III/60m.

Opiekunowie: R. Rychlińska, R. Kopacki

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii     E.R