Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i  Niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

(szerokość: 190 / wysokość: 142)20.04.2017 odbył się w SP3 w Chojnowie V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego. W konkursie wzięło udział 65 uczniów ze szkół podstawowych z Rokitek, Okmian, Krzywej, Budziwojowa, Niedźwiedzic, Krotoszyc, Złotoryi oraz z SP4 Chojnów i SP3 Chojnów. Podczas testu pisemnego uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki z języka angielskiego i niemieckiego.

Wyniki prezentują się następująco:

klasa 4 - język angielski

I miejsce i nagroda specjalna - Marcel Sobiechowski SP4 Chojnów

II miejsce - Karol Babij SP4 Chojnów

III miejsce - Bartosz Koniewicz SP Rokitki

Wyróżnienie - Hanna Giersok SP3 Chojnów

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

klasa 5 - język angielski

I miejsce - Hubert Kupczyński SP4 Chojnów

II miejsce  - Kacper Kapral SP3 Chojnów

III miejsce - Michał Krupa SP Rokitki

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

klasa 6 - język angielski

I miejsce - Anna Kowal SP Krzywa

II miejsce - Kamil Cedzidło SP Krotoszyce

III miejsce - Marcelina Wiśniewska

Wyróżnienia - Natalia Bałuch SP3 Chojnów, Marta Krasna SP3 Chojnów, Kalina Joszkowska SP3 Chojnów

Szczególne gratulacje dla uczniów naszej szkoły – Marcela Sobiechowskiego z kl. IV c, Karola Babija z kl. IV a oraz Huberta Kupczyńskiego z kl. V a, którzy wykazali się świetną znajomością języka angielskiego i zdobyli czołowe miejsca!

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

E.R