W tym roku już po raz czwarty w środę 31 maja odbędzie się „Czwórkowe Dyktando", tym razem pod hasłem „Dyktando czwarte pisania warte". Najpierw z ortografią zmierzą się uczniowie, którzy dyktando napiszą o godz.12.30. Zaś po południu w tym samym dniu w ortograficzne szranki stanąć będą mogli rodzice – dla nich dyktando przewidziane jest na godz.17.00. W zeszłym roku frekwencja podczas dyktanda dopisała. Mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w tej szkolnej imprezie. Będzie to z pewnością doskonała okazja do sprawdzenia się, a także do świetnej zabawy.

Chętni rodzice mogą zgłaszać się do wychowawców klas.

Zapraszają organizatorki imprezy – p. Beata Wawrzeńczyk oraz p. Aneta Czapska