Konkurs pięknego czytania „Od bajki do bajki"

Eliminacje szkolne

W dniu 14 czerwca 2017 r. w bibliotece  odbyły się eliminacje  konkursu pięknego czytania „Od bajki do bajki". Udział wzięło 11 uczniów z klas trzecich. Do międzyszkolnego konkursu, który odbędzie się w MBP w Chojnowie 21.06. 2017 r. (  godz. 10.00) zakwalifikowało się sześcioro dzieci.

I m. Hanna Fidor z kl. III d

II m. Alicja Giersok z kl. III c

III m. Paulina Fudala z kl. III b

Natalia Zachary kl. III b, Krystian Burzmiński kl. III b, Michał Bodnar kl. III c.

Gratulujemy!!!

W/w uczniowie będą reprezentować szkołę już w  środę tj. 21 czerwca w MBP w Chojnowie.

Koordynator szkolny E.R

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii     E.R