JUŻ PO RAZ CZWARTY UZYSKALIŚMY TYTUŁ SZKOŁY Z KLASĄ

Realizacja działań zgodnie z założeniami Ogólnopolskiego Programu "Szkoły z Klasą 2.0" w roku szkolnym 2016/2017 zakończyła się dla nas pomyślnie uzyskaniem Certyfikatu Szkoły z Klasą. Jest to zasługą szkolnego zespołu, który wraz z uczniami zrealizował wszystkie zadania i koordynatora – p.Justyny Dziubak-Sobiechowskiej, która musiała w terminie zamieścić wszystkie opisy na platformie, a one zostały sprawdzone i zatwierdzone przez moderatora z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Przypomnijmy, że w skład szkolnego zespołu wchodzili następujący nauczyciele: p.Dorota Chopkowicz, p.Aneta Czapska, p. Violetta Gachowska, p. Sabina Kaszowska, p.Iwona Nowicka, p.Marzena Rudzka-Kupczyńska, p.Barbara Słotwińska, p.Beata Wawrzeńczyk.

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA AKTYWNE UCZESTNICTWO W PROGRAMIE!!!