WYCIECZKA DO OSADY GRAPA

(szerokość: 375 / wysokość: 500)Uczniowie z klas I a i Id wraz  wychowawczyniami i chętnymi rodzicami odwiedzili Ranczo Grapa. Podczas wizyty w gospodarstwie,  wszyscy z bliska mogli przyjrzeć się zwierzętom i roślinom żyjącym w tym środowisku. Dodatkową atrakcją było karmienie  kóz, pawi, osiołków, danieli , strusi, lam oraz niezliczonej ilości królików. Zadowolenie wzbudził  też "Małpi gaj" , gdzie pierwszoklasiści mogli bezpiecznie szaleć, sprawdzając przy okazji swoją sprawność fizyczną.  Po wyczerpującej zabawie każdy z apetytem zjadł  kiełbaski z grilla przygotowane przez rodziców.

Aktywnie spędzony  czas w pogodnej, jesiennej aurze, sprawił dzieciom wiele radości i pozostawił niezapomniane wrażenia.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
 Więcej zdjęć w galerii  E.R