LAUREAT KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(szerokość: 375 / wysokość: 249)Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Mikołaj Wołoszyn zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu finałowego III Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek 2017/18.

Mikołaj pomyślnie przeszedł eliminacje szkolne i powiatowe, odniósł sukces zdobywając bardzo wysoką ilość punktów. Zadania konkursowe na etapie szkolnym i powiatowym zamieszczane są na platformie e-learningowej WSF i rozwiązywane przez uczestników on-line. Etap III – finał wojewódzki, przeprowadza Wojewódzka Komisja Konkursowa, w siedzibie Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Konkursy finałowe z języka angielskiego mają formę tradycyjną i składają się z części pisemnej i ustnej.

Już 09.02. Mikołaj przystąpi do części pisemnej, życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi tak wielkich osiągnięć.