Ferie, to czas szczególny dla dzieci, nauczycieli i rodziców.
Jednak dla każdego z innych powodów:

1. Nauczyciele muszą złapać „drugi oddech" po wyczerpującej końcówce     I semestru.

2. Dzieci mają nareszcie upragniony czas tylko dla siebie, by odpocząć od „bardzo wymagających" nauczycieli, którym trzeba udowodnić swoją wartość.

3. Wreszcie rodzice, którzy muszą zorganizować czas swoim pociechom i zaufać dzieciom zostawiając je jako „gospodarzy domu".

Dlatego warto „kochani uczniowie" zorganizować swój wolny czas wcześniej i o swoich planach poinformować rodziców. Pamiętajcie też, by rodzice mogli skontaktować się z wami w każdej chwili. I najważniejsze - wasze zabawy muszą być bezpieczne dla was i innych (wystarczy chwilę wcześniej się zastanowić). Chcemy przecież po feriach spotkać się wszyscy z „naładowanymi bateryjkami" i w świetnym humorze, po miło spędzonym czasie wolnym.