KONKURS „LUBIMY WIERSZE" w klasie II a

„ENTLICZEK, PENTLICZEK CZERWONY STOLICZEK…"

(szerokość: 190 / wysokość: 253)Uczniowie klasy II a lubią wiersze. Chętnie się ich uczą i recytują. Wymyślają też własne wierszyki i rymowanki. A w klasowym konkursie „Lubimy wiersze", który odbył się 9 marca 2018 r. wzięło udział aż jedenaścioro dzieci - Ania Parzonka, Esterka Rokus, Milenka Hajder, Lenka Kaszubowska, Wiktoria Kamionka, Asia Pielichowska, Zosia Augustynowicz, Maja Koziuk, Karol Szymczak, Gracjan Jackiewicz i Bartek Dyrkacz. Wszyscy bardzo się starali i pięknie recytowali. Trudno było zdecydować, kto wypadł najlepiej. Dlatego przyznano ex aequo dwa pierwsze miejsca – Zosi Augustynowicz i Milence Hajder. Gratulujemy! Na szkolnym etapie konkursu recytatorskiego „Maluchy lubią wiersze" naszą klasę reprezentować będzie Milenka. Trzymamy za nią kciuki!

Karolina Socha

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R