Warsztaty pszczelarskie w klasach Ia i Id

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Klasy Ia oraz Id wzięły udział w niezwykle pouczających i bardzo ciekawych warsztatach pszczelarskich.

W czasie spotkania pierwszoklasistom towarzyszyli: Pszczółka oraz Kubuś Puchatek.

Nasi „bohaterowie" opowiedzieli dzieciom  o roli pszczół w przyrodzie oraz dlaczego miód i produkty pszczelarskie są ważne dla zdrowia i urody.

Uczniowie mogli także z bliska  obejrzeć  plaster miodu, dotknąć narzędzi, którymi posługują się pszczelarze oraz przymierzyć odzież ochronną, potrzebną  podczas pracy przy ulu .

Na zakończenie każdy uczeń został poczęstowany pysznym miodem oraz otrzymał plaster wosku pszczelego,  z którego  samodzielnie wykonywał  świece.

Wychowawczynie klas:

Alicja Gac I a

Aneta Gac I d

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii   E.R