login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - superklasa2

Rywalizacja o tytuł „Czwórkowej Super Klasy" w roku szkolnym 2017/2018 rozstrzygnięta

Przez cały rok szkolny klasy IV – VII rywalizowały o tytuł „Czwórkowej Super Klasy". Mogły gromadzić punkty za średnią ocen z przedmiotów oraz średnią ocen z zachowania, a także za frekwencję, czytelnictwo i opinię nauczycieli. Dodatkowo punktowana była także aktywność uczniów na forum szkoły oraz aktywność rodziców.  Najwięcej punktów zgromadziła, a tym samym zdobyła tytuł „Czwórkowej Super Klasy" klasa V c. Gratulujemy!!! Jako nagrodę uczniowie otrzymali  czek na pizzę ufundowany przez panią dyrektor.

2018 - 100-LECIE  NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI