ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2018/2019

(szerokość: 750 / wysokość: 421)Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 powitaliśmy o 9.00 rano uroczystym apelem, który poprowadziła nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Oliwia Sypień. Po złożeniu raportu przez przedstawicieli klas od drugich do ósmych, jak co roku gromkimi brawami przywitaliśmy nowych członków społeczności uczniowskiej – pierwszoklasistów,
z ich wychowawczyniami:

klasę I a z wychowawczynią – Panią Agnieszką Barszczyk

klasę I b – z wychowawczynią – Panią Natalią Halikowską

klasę I c – z wychowawczynią – Panią Marzeną Kazieczko

klasę I d – z wychowawczynią – Panią Aleksandrą Mazurkiewicz.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani  Beata Miler –Kornicka, która powitała wszystkich bardzo serdecznie, uczniów, rodziców, nauczycieli, szczególnie ciepło powitała naszych najmłodszych kolegów i koleżanki, dodając im otuchy na nowym, nieznanym etapie ich życia. Zwróciła się również do ósmoklasistów, życząc im wytrwałości i zapału do pracy, której efektem będą pierwsze w ich życiu egzaminy kończące ósma klasę.

„Koledzy i koleżanki nauka na nas czeka, plecaki spakowane, a więc czas do szkoły. W imieniu Samorządu Uczniowskiego, życzę wszystkim w nowym roku szkolnym samych szóstek i piątek, oraz wielkiego zapału do pracy". Tymi słowami przewodnicząca szkoły zakończyła apel, a po odśpiewaniu pieśni szkoły rozeszliśmy się do naszych klas na spotkanie z wychowawcami.

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  Więcej zdjęć w galerii          E.R