Klasa 6a i 8a na wycieczce we Wrocławiu

27 listopada uczniowie z klasy 6a i 8a wraz z wychowawczyniami oraz paniami – p.Agnieszką Ziomek i p.AgnieszkąRabeei pojechali na wycieczkę do kina IMAX we Wrocławiu na film pt. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oraz do parku trampolin GOJUMP. Uczniowie przekonali się, że kina IMAX (jest takich tylko 6 w Polsce) to doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Obraz o najwyższej rozdzielczości i głębi koloru, amfiteatralny ekran i laserowy dźwięk to najlepsze przeżycia wizualne. Przebłysk akustycznej przezroczystości dźwięku powodował przyspieszone bicie serca. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to film  wg scenariusza J.K. Rowling, który wyrasta z gigantycznej popularności serii o Harrym Potterze i odwołuje się do tęsknoty za magicznym światem. Jest ewidentnie adresowany do widzów, którzy dorośli z Harrym Potterem oraz do nowego młodego pokolenia, które chce mieć własne czary.

Po obejrzeniu filmu, pełni wrażeń, udaliśmy się do Parku Trampolin GOJUMP- największego parku trampolin w Polsce. Czekało tam na nas ponad 20 atrakcji.W hali o powierzchni 3500 metrów kwadratowych trafiliśmy na ogromną arenę trampolin, basen z gąbkami, skoki na dmuchaną poduchę, najdłuższy w Polsce tor do zjazdu na pontonach, arenę do gry w zbijaka, kosze do wsadów jak z NBA, rampę do skoków na snowboardach, rolkach, rowerach i hulajnogach oraz wiele więcej. Zabawa była super!

więcej zdjęć w galerii