22 października odbył się apel pod hasłem "Pomagając innym, pomagasz również sobie". Apel miał za cel kształtowanie asertywnych postaw uczniów naszej szkoły, czyli szacunku dla potrzeb innych ludzi i wartości przez nich wyznawanych. Po to, aby żaden uczeń naszej szkoły nie był obojętny na krzywdę ludzką, aby starał się wzbogacać swoje życie - pomagając innym.

Apel przygotowali uczniowie: Marta Filipowicz kl. VIb, Kamila Gołąb kl. VIb, Dawid Hojczyk kl.VIb, Natalia Gawron kl. VIc, Aleksandra Chrzanowska kl. Va, Martyna Kalinowska kl. Va, Anna Cieśla kl. IVa pod kierunkiem bibliotekarki Urszuli Suchodolskiej.

Urszula Suchodolska