PIERWSZAKI ZE ŚWIETLICY

NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH

20 marca uczniowie klas pierwszych ze świetlicy uczestniczyli w Targach Motoryzacyjnych, które odbyły się w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Atrakcją  był podnośnik, z którego z dużej wysokości spadł samochód. Wszyscy podziwialiśmy błyskawiczną akcję strażaków, którzy ugasili płonący samochód i specjalistycznym sprzętem go otworzyli. Po zakończeniu akcji strażacy zaprosili nasze dzieci do obejrzenia swoich pojazdów. Widowiskowy był też pokaz ekstremalnej jazdy motocykli i quadów. Na koniec dzieci obejrzały wystawę samochodów retro z klubu Oldtimer Chojnów.

Serdecznie dziękujemy p. dyrektorowi Mariuszowi Kowalczykowi  za zaproszenie na tegoroczne targi.