KONKURS „PIĘKNIE CZYTAM"

21 marca 2012 r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny konkurs „Pięknie czytam" dla klas II i III.

Konkurs zorganizowano pod hasłem: „GRZEGORZ KASDEPKE – MÓJ ULUBIONY PISARZ". Uczniowie wykazali się poprawną dykcją, intonacją, odpowiednim tempem podczas czytania.

Jury podczas żywej dyskusji wyłoniło następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W klasach II:   I miejsce – Aleksandra Cawrycz kl. II c

II miejsce – Alina Malik kl. II a

III miejsce – Roksana Kusz kl. II b

W klasach III:  I miejsce – Maciej Saja kl. III b

II miejsce – Martyna Idkowiak kl. III b

III miejsce – Wojciech Grzyb kl. III a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Maria Lepka, Urszula Suchodolska

Więcej zdjęć w galerii