DAR OD SZKOŁY

DLA NIEBIESKIEGO PARASOLA

Dnia 30 marca 2012r. delegacja uczniów ze  Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Janusza Korczaka przekazała na ręce p. Dyrektor Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego „Niebieski Parasol" Małgorzaty Członka prace plastyczne i zdjęcia przedstawiające miasto Chojnów wykonane przez dzieci tejże szkoły jako dar dla pensjonariuszy celem ubarwienia    i rozweselenia ścian placówki. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia była dyrektor szkoły       p. Elżbieta Borysewicz, koordynatorem bibliotekarka p. Urszula Suchodolska. W akcję była  zaangażowana społeczność uczniowska, wychowawcy klas oraz rodzice.

E.R