Wystawa motoryzacyjna w Powiatowym Zespole Szkół

W dniu 20.03.2012 uczniowie klas VI ze swoimi opiekunami mogli uczestniczyć w oryginalnej imprezie – wystawie motoryzacyjnej zorganizowanej w Powiatowym Zespole Szkół przy ul. Wojska Polskiego. Nasza wizyta rozpoczęła się od zwiedzenia wnętrza szkoły, gdzie urządzona była wystawa. Następnie atrakcje przeniosły się na zewnątrz – można było zobaczyć wnętrze i wyposażenie wozów strażackich, podziwiać przejazd quadów i motorów oraz być świadkiem akcji ratowniczej przeprowadzonej przez jednostkę straży pożarnej, która najpierw ugasiła palący się samochód, a następnie zaprezentowała, jak rozcina się karoserię samochodu, żeby dostać się do jego wnętrza i wydobyć stamtąd poszkodowanych w wypadku. Pogoda dopisała, a uczniowie z zainteresowaniem obserwowali wszystko, co się wokół nich działo.

zdjęcia - strona Powiatowego Zespołu Szkół

więcej zdjęć na stronie Powiatowego Zespołu Szkół