Koło Przyjaciół Biblioteki

Zadania członków KPB :

- układanie książek na półkach,

- odkładanie książek na półki,

- pomoc młodszym kolegom i koleżankom w wyborze książki,

- naklejanie kartek z numerami inwentarzowymi na książkach,

- przygotowanie plakatów na uroczystości i imprezy czytelnicze

Uczniowie mogą również uczestniczyć w tworzeniu strony biblioteki, poprzez pisanie recenzji nowo zakupionych książek, czyli nowości bibliotecznych. Wyszukiwanie ilustracji, wstawianie zdjęć, zgrywanie zdjęć z imprez bibliotecznych, pomoc w prowadzeniu kroniki itd.

Zapraszam do prac w KPB - E. Rusiecka

Poniżej kilka nowych książek opracowanych przez członka KPB Macieja Kądziołki

Tupcio Chrupcio

Autor: Eliza Piotrowska (szerokość: 375 / wysokość: 207)

Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale...
czeka na swoje kolejne urodziny i wymarzony rower.
Mama i tata nie chcą mu zdradzić co dostanie
Czy Tupcio Chrupcio będzie się cieszył z prezentu????

Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale...... nie lubi mycia zębów i zdrowego jedzenia, za to uwielbia czekoladę. Co na to powie pan dentysta?

Tupcio Chrupcio. Ja się nie boje

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i zwykle jest bardzo dzielny, ale... czasem każdy może się przestraszyć odgłosów burzy, cieni na ścianie albo wody w basenie. Czy Tupcio Chrupcio zrozumie, że nie... Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i zwykle jest bardzo dzielny, ale... czasem każdy może się przestraszyć odgłosów burzy, cieni na ścianie albo wody w basenie.
Czy Tupcio Chrupcio zrozumie, że nie trzeba się bać?

Tupcio Chrupcio. Przedszkolak na medal!

Jako, że Dzień Dziecka tuż tuż, postanowiłem podsunąć Wam jeszcze jedną ciekawą propozycję, która nie zawiedzie oczekiwań najmłodszych. Tupcio Chrupcio to w niejednym domu postać wręcz kultowa. Nasza mała dzielna myszka podbiła serca dzieciaków swoim naturalnym podejściem do najrozmaitszych problemów. Do tej pory wraz z Tupciem nie mogliśmy zasnąć, myliśmy zęby i żegnaliśmy pieluszkę.

Koniec

Zapraszamy do biblioteki!!!