login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - akcja krwioda

                

                  AKCJA KRWIODAWSTWA W NASZEJ SZKOLE

 

     "Twoja krew darem życia"

  

        (szerokość: 156 / wysokość: 143)Już po raz drugi  w naszej szkole została zorganizowana akcja krwiodawstwa. Organizatorem tej wspaniałej akcji niosącej życie jest p. Grażyna Mazur ze wsparciem p. dyrektor Elżbiety Borysewicz. W dniu 11.05.2013 r. zgłosiło się 70 chętnych, z różnych przyczyn zdrowotnych zarejestrowanych mogło być 54 dawców, a po badaniach lekarskich do oddania krwi zostało zakwalifikowanych 38 dawców. Pozyskano 17 litrów krwi, która uratuje nie jedno życie.

     Dziękujemy za promocję akcji aptekom: „Słoneczko" i „Intermarche", Przychodni Rejonowej i NZOZ „Kwapisz", parafii św. Piotra i Pawła w Chojnowie. Słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców oraz wolontariuszek z klasy VI a.

   Akcja udała się dzięki wsparciu naszej pielegniarki, dyrekcji, wszystkich zaangażowanych, a przede wszystkim ludzi „dobrego serca, którzy oddali w tym dniu  krew.

 

                                               DZIĘKUJEMY!!!

 

    foto: www.chojnow.pl

 

       (szerokość: 640 / wysokość: 426)

 

     (szerokość: 700 / wysokość: 467)

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie