login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - święto patrona


OBCHODY ŚWIĘTA PATRONA SZKOŁY

                     W tym roku szkolnym obchody święta patrona trwały od 18 do 22 listopada. Od poniedziałku do czwartku trwał Przegląd Małych Form Teatralnych. W poniedziałek występowały klasy drugie i trzecie, we wtorek - czwarte, w środę  - piąte i w czwartek - szóste klasy. W piątek, w którym nie było lekcji, wszyscy uczniowie spotkali się o godzinie 9.00 na uroczystym apelu. Apel dotyczył praw dziecka, których bronił nasz patron - Janusz Korczak, podsumowano też Przegląd Małych Form Teatralnych. W kategorii klas drugich zwycięzcą okazała się klasa IIa, w kategorii klas trzecich - IIIc. Wśród pozostałych klas najlepiej zaprezentowały się klasy:  IVc, Vb, VIb, VIc.
                  Po apelu wyróżnione klasy zaprezentowały swoje spektakle. Później odbyły się zajęcia wychowawcze, podczas których uczniowie tworzyli prace plastyczne dotyczące obejrzanych spektakli, które można oglądac w holu szkoły.


(szerokość: 750 / wysokość: 999)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)


Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie