KONKURS RECYTATORSKI „MALUCHY LUBIĄ WIERSZE"

20 marca 2018r. odbędzie się konkurs recytatorski „Maluchy lubią wiersze". Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować szkołę 24 kwietnia w etapie rejonowym konkursu w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.

1.      Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III.

2.      Konkurs będzie miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego polskich pisarzy.

Kryteria oceny

Komisja dokona oceny według następujących kryteriów:

·         dobór tekstu,

·         pamięciowe opanowanie tekstu,

·         interpretacja utworu,

·         kultura słowa,

·         ogólny wyraz artystyczny.

Rozstrzygnięcie konkursu

1.      Spośród uczestników konkursu wyłonionych zostanie trzech laureatów oraz wyróżnienia.

2.      Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i nagrody.

3.      Ogłoszenie wyników odbędzie się po prezentacji wszystkich wierszy i dokonaniu oceny przez jury.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z rodzicami 20 marca o godz. 17.00 do świetlicy szkolnej.

Barbara Wiatrowicz

Aleksandra Halikowska