INFORMACJA DLA RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI

NIE MIAŁY PRZEGLĄDU STOMATOLOGICZNEGO

Informacja dotyczy rodziców, których dzieci nie miały przeglądu stomatologicznego w gabinecie dr Więcka.  Jest możliwość telefonicznego umówienia się z panią Małgorzatą Więcek w drugiej połowie lipca lub w sierpniu. Wymagana jest obecność osoby dorosłej przy badanym dziecku. Podaję nr telefonu : 696 556 722.

Prosimy wszystkich rodziców, którzy otrzymali informacje o potrzebie leczenia zębów lub konsultacji u ortodonty, aby wykorzystali czas wakacji na realizację tych zaleceń.

Pielęgniarka szkolna: Grażyna Mazur