WyglÄ…da dobrze

„HaÅ‚asowi powiedz STOP bÄ™dziesz zdrowy caÅ‚y rok"

(szerokość: 375 / wysokość: 281)W ubiegÅ‚ym tygodniu w naszej Åšwietlicy Szkolnej wraz z klasami II i III obchodziliÅ›my „TydzieÅ„ kultury ciszy", z tej okazji przygotowaliÅ›my mnóstwo ciekawych projektów, zadaÅ„ i pokazów dla naszych uczniów. DziÄ™ki temu nauczyliÅ›my siÄ™ „Czym jest haÅ‚as?" i dlaczego jest tak niebezpieczny w codziennym życiu. Z uwagi na fakt, iż nasze Å›wietliczaki narażone sÄ… na haÅ‚as również w szkole przygotowaliÅ›my dla Nich projekcjÄ™ filmików dotyczÄ…cych tego zjawiska. (szerokość: 190 / wysokość: 253)Przeprowadzony zostaÅ‚ również konkurs, podczas którego dzieci miaÅ‚y za zadanie rozpoznanie różnych dźwiÄ™ków oraz odgÅ‚osów zwierzÄ…t. Wspólnie przygotowaliÅ›my receptÄ™ na ciszÄ™, na której każda z grup wpisywaÅ‚a hasÅ‚a broniÄ…ce nas przed haÅ‚asem.  W Å›wietlicy zawisÅ‚a wystawa piÄ™knych prac plastycznych, obrazujÄ…cych metody radzenia sobie z haÅ‚asem na co dzieÅ„. Mamy nadziejÄ™, że dziÄ™ki tym cennym lekcjom nasze Å›wietliczaki bÄ™dÄ… wiedzieć jak zminimalizować haÅ‚as wystÄ™pujÄ…cy w ich najbliższym otoczeniu i bÄ™dÄ… potrafiÅ‚y podzielić siÄ™ tÄ… wiedzÄ… z innymi.

Wychowawcy Å›wietlicy

WST. E.R