Wycieczka klas VIII na paintball

W poniedziałek 7 października klasy VIII b, VIII c i VIII d z wychowawczyniami p. Iwoną Nowicką, p. Anetą Czapską i p. Marzeną Rudzką – Kupczyńską udały się na wycieczkę do centrum paintballowego „Go paintball" do Złotoryi. Był to wyjazd zorganizowany z okazji obchodzonego niedawno Dnia Chłopaka. Na miejscu wszyscy uczestnicy otrzymali mundury, ochronne maski i przeszli specjalne szkolenie, jak należy się bezpiecznie zachowywać. Następnie po podziale na grupy rozpoczęły się gry paintballowe – w pierwszej  z nich trzeba było starać się zostać jak najdłużej nietrafionym przez nikogo, potem w dwóch drużynach uczestnicy gry rywalizowali, kto jako pierwszy zdobędzie sztandar, wreszcie na koniec każda z drużyn musiała bronić swojego sztandaru, aby nie zdobyli go przeciwnicy. W międzyczasie uczniowie mogli zagrzać się przy ognisku i posilić upieczonymi kiełbaskami. Wycieczka z pewnością zintegrowała uczestników, gdyż musieli ze sobą współpracować, aby odnieść sukces i pokazała, jak ciekawie i aktywnie można spędzać czas.

więcej zdjęć w galerii