„ŚWIETLICOWE  JANUSZKI W KLASACH DRUGICH"

W dużej świetlicy spotkały się trzy grupy świetliczaków z klas drugich aby wziąć  udział w corocznych  obchodach przyznawania swoich „Świetlicowych Januszków", czyli  Oskarów. Nazwa Januszki pochodzi od patrona naszej szkoły- Janusza Korczaka.  Świetliczaki z klas drugich jak sama nazwa wskazuje chodzą już drugi rok szkolny do świetlicy, dlatego też nie miały problemu wyłonić wśród swoich koleżanek i kolegów  zwycięzców z 7 kategorii. I tak wyniku głosowania zostały przyznane dyplomy następującym świetliczakom:

„Świetlicowa mądra głowowa"  - Magda

„Głośnik świetlicy"- Marcel