"Akcja czytam codziennie"

(szerokość: 190 / wysokość: 142)W dniu 5 listopada 2019 r. nagrodę niespodziankę otrzymali: Aurelia Hapłyk klasa III b, Eliza Zatwarnicka kl. III b, Fabian Merunowicz kl. III b. Gratulacje! Zadanie domowe wykonane. Aby zdobyć nagrodę niespodziankę, uczniowie muszą systematycznie czytać w domu codziennie po 20 minut i zbierać  podpisy rodziców ( ilustracja drzewa). Naklejki otrzymują od   bibliotekarki. Po zebraniu 21 podpisów  i naklejek, dzieci zgłaszają się do biblioteki po  nagrodę.

Elżbieta Rusiecka

Aurelia Hapłyk