KONKURS WALENTYNKOWY W KLASACH 7-8

W dniach od 23.01 do 06.02. br., w bibliotece szkolnej zorganizowany został konkurs na najładniejszą Kartkę Walentynkową dla klas 7 - 8. Zwycięscy konkursu zostali nagrodzeni.

W dniach od 23.01 do 06.02. br., w bibliotece szkolnej została uruchomiona poczta walentynkowa. W bibliotece szkolnej została ustawiona skrzynka, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie samorząd uczniowski odpowiednio posegregował pocztę i rozdał wszystkim adresatom.

Dorota Kamińska

(szerokość: 565 / wysokość: 423)                         (szerokość: 565 / wysokość: 423)

E.R