WITAMY BARDZO SERDECZNIE NA STRONIE RADY RODZICÓW SP 4 W CHOJNOWIE

Ponieważ nie chcemy być anonimowi, znajdziecie państwo tutaj pełny skład naszego prezydium. Można się do nas zwracać w każdej sprawie dotyczącej Szkoły Podstawowej nr 4, a my postaramy się nią zająć.

Skład Rady Rodziców:

Joanna Guściora    przewodnicząca ,sekretarz

nr tel. 502-317-721, mail: czarnula78@o2.pl

Joanna Kamień      z-ca przewodniczącej

Barbara Bogucka   skarbnik

Beata  Poznar

Agnieszka Malik- Demiańczuk

Bogumiła Krakowska

Dominika Miklas

Anna Mastalerz

Katarzyna Pawłowska

Magdalena Janusz

Joanna  Arasim

Andżelika  Kuczerka-Słupińska

Agnieszka  Sypniewska

Helena  Saja

Joanna Laskowska

Sławek  Gruca

Malik

Znajdziecie tutaj także listę naszych planowanych zadań.

Zapraszając wszystkich do odwiedzania strony rady rodziców, pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy zechcą w jakiejkolwiek formie włączyć się w nasze prace.

Chcemy poprzez nasze działania pomagać w tworzeniu "szkoły z klasą" w każdym tego słowa znaczeniu.

PLANY DZIAŁAŃ

Rada rodziców informuje, że ze względu na bardzo złą jakość obecnie używanego sprzętu nagłaśniającego, w porozumieniu z Radą Pedagogiczną ustalono jako cel priorytetowy zakup nowego sprzętu.

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ DRODZY RODZICE ZA WASZE DOTYCHCZASOWE WPŁATY NA KONTO RADY RODZICÓW I ZARAZEM PROSIĆ WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI O DOKONANIE TEGO.

MY ZE SWOJEJ STRONY OBIECUJEMY, ŻE WSZYSTKIE PIENIĄDZE ZOSTANĄ JAK NAJLEPIEJ ROZDYSPONOWANE Z MYŚLĄ O UCZNIACH NASZEJ SZKOŁY.

W ZESZŁYM ROKU Z TYTUŁU PAŃSTWA WPŁAT NA KONTO RADY RODZICÓW WPŁYNĘŁA KWOTA 3690 PLN.

LICZYMY NA DALSZE WPŁATY ZA CO Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

SKŁADKA NA RZECZ RADY RODZICÓW W ROKU 2012/2013 WYNOSI 30 ZŁ OD RODZINY

Część pieniędzy zebranych jest przeznaczana na zakup nagród, które otrzymują dzieci za różne osiągnięcia. Finansujemy częściowo również nagrody książkowe na zakończenie roku. Wspomagamy  w dofinansowaniu do wyjazdów  naszych dzieci na zawody czy występy.