KIERMASZ ŚWIĄTECZNY z TPD

8 grudnia w naszej szkole odbył się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY zorganizowany przez wolontariuszy TPD z klasy II B. Uczniowie wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Halikowską od ponad miesiąca własnoręcznie wykonywali ozdoby świąteczne, wśród których przeważały bombki wykonane z cekinów, wełny, wstążeczek, ale także choinki z guzików, siana, świąteczne drzewka, ozdoby origami i wiele innych. Dzięki zaangażowaniu rodziców z klasy II B na kiermaszu nie zabrakło również domowych wypieków oraz słodkich przysmaków.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem, wszystkie ozdoby znalazły swoich właścicieli. Połowę kwoty uzyskanej ze sprzedaży postanowiliśmy przekazać dla Marty Bodniewicz - uczennicy Gimnazjum nr 2, a pozostałe środki - Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Wyrazy uznania należą się wolontariuszom z klasy II b oraz ich rodzicom za zaangażowanie i niestrudzoną pracę. Dziękujemy również za pomoc pani Bożence Szarek i Natalii Halikowskiej - przedstawicielkom Koła Przyjaciół Dzieci w naszej szkole.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)