PODSUMOWANIE KONKURSU

SZOPEK I STROIKÓW W ZAMKU PIASTOWSKIM

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy po raz kolejny zorganizowało Regionalny Konkurs Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową i Stroik Świąteczny. Uroczyste podsumowanie i wystawa nagrodzonych prac odbyły się 16 grudnia w Zamku Piastowskim w Legnicy.

W tym roku z całego Dolnego Śląska napłynęło 226 szopek oraz 197 stroików. Jury w składzie Janina Stasiak – krytyk, historyk sztuki, Łucja Seredyszyn-Wojtasik – historyk sztuki, Dariusz Czekaj – historyk sztuki, Zdzisława Newelska – wiceprzewodnicząca Dolnośląskiej Komisji Rewizyjnej TPD oraz Alina Tarnawska – animator kultury w Oddziale Miejskim TPD nagrodzili i wyróżnili prace.

Laureatami z naszej szkoły w kategorii wiekowej 8 – 11 lat zostali:

II miejsce – Paweł Marciniszyn kl. II B

Wyróżnienie – Oliwia Kitlińska kl. II B i Magdalena Dziembulak kl. I C

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 500)(szerokość: 565 / wysokość: 423)(szerokość: 565 / wysokość: 844)

(szerokość: 375 / wysokość: 281)               (szerokość: 375 / wysokość: 225)(szerokość: 375 / wysokość: 225)