Z wizytą w Niedźwiedzicach

11 maja grupa uczniów z naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyła w „Pikniku pod bocianim gniazdem". Na imprezie odbywającej się na terenie Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach, rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Bocian – niezwykły ptak i jego świat".

Komisja wybrała i nagrodziła łącznie 95 prac (spośród 512 nadesłanych). Wyróżnieni uczniowie z naszej szkoły to:

Natalia Janczyńska I B

Julia Rychlińska I B

Miłosz Szaja I B

Anastazja Gralak III C

Bartosz Górnicki III C

Udział w pikniku był największą nagrodą dla dzieci. Poza smakowitym poczęstunkiem, uczniowie mogli korzystać z wielu atrakcji zapewnionych przez organizatora. Największym zainteresowaniem cieszyły się: dmuchane zamki, szycie maskotki bociana z gotowych elementów, gra na bębnach. Pełni radosnych wspomnień z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji konkursu.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)