Turniej o tytuł „MISTRZA SZKOŁY W WARCABACH KLASYCZNYCH"

Nasi szkolni warcabiści są zawsze groźnym rywalem podczas rozgrywek strefowych. Przyszedł czas by zmierzyli się wewnątrz swojej grupy. Znajomość umiejętności drugiego gracza pozornie powinna przynieść wygraną. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy przeciwnik zna również nasze mocne i słabe strony? Trzeba umieć zaskoczyć i nie poddawać się do ostatniego momentu- to zasada, którą podkreśla trener i opiekun warcabistów, a zarazem organizator turnieju p. Bożena Szarek.

Rywalizacja rozgrywała się w dwóch kategoriach-  klasy I-III oraz klasy IV-VI. Mimo wzajemnej sympatii uczestnicy turnieju nie oszczędzali swoich przeciwników. Każdy do zadania podszedł bardzo poważnie licząc na tytuł mistrza. Po wyrównanych rozgrywkach wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy I-III                                                      Klasy IV-VI

I miejsce - Piotr Kulawiak                                 I miejsce - Julia Wiśniewska

II miejsce - Julia Grzech                                 II miejsce - Jakub Kałwak

III miejsce - Michał Gurgul                              III miejsce - Anna Tersa

IV miejsce – Natasza Idkowiak                         IV miejsce - Wiktoria Rybczyńska

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś zdobywcy trzech pierwszych miejsc także piękne medale. A kto otrzymał Tytuł Mistrza Szkoły? Tego dowiemy się podczas apelu na zakończenie roku szkolnego…

Więcej zdjęć w galerii  - ZOBACZ   E.R