III Czwórkowe Dyktando – Dyktando Trzecie na Trzydziestolecie

Część ortograficznych zmagań już za nami. W środę 18 maja do potyczek z poprawną pisownią stanęli nauczyciele naszej szkoły, a później także rodzice. Tekst dyktanda przygotowanego przez organizatorki – p. Anetę Czapską i p. Beatę Wawrzeńczyk – dotyczył patrona szkoły Janusza Korczaka i ciekawych, mało znanych wydarzeń z jego życia. Wszyscy uczestnicy dyktanda byli bardzo przejęci i starali się popełnić jak najmniej błędów. Jednocześnie przyznawali, że swój udział w dyktandzie traktują też jako dobrą zabawę i formę rozrywki umysłowej, a także okazję do sprawdzenia się.

Udało nam się wyłonić Czwórkowych Mistrzów Ortografii.

W kategorii nauczycieli zostały nimi ex aequo p. Karolina Socha i p. Marzena Rudzka – Kupczyńska.

W kategorii rodziców tytuł Czwórkowego Mistrza Ortografii przypadł p. Małgorzacie Jaworskiej, Wicemistrzem została p. Angelika Kuczerka – Słupińska, a II Wicemistrzem – p. Karolina Wolska.

Gratulujemy serdecznie!

Ortograficzne potyczki jeszcze przed uczniami, którzy przystąpią do Czwórkowego Dyktanda w najbliższy poniedziałek i wtedy przekonamy się, kto z nich zostanie Mistrzem Ortografii w swojej kategorii.
  (szerokość: 375 / wysokość: 499) (szerokość: 375 / wysokość: 499)
  (szerokość: 375 / wysokość: 499) (szerokość: 375 / wysokość: 499)
   E.R