I MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE PLACÓWEK KORCZAKOWSKICH

W dniu 28 października 2006 roku w Zgorzelcu odbyły się I Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Korczakowskich. W zawodach wzięło udział siedem szkół: pięć  z Dolnego Śląska, jedna z Czech (m. Frydland) i jedna z Niemiec (m. Gorlitz). W kategorii do lat 12 zawodnicy naszej szkoły zajęli czołowe miejsca.

W wyścigu na 25m stylem dowolnym dziewcząt:

1 miejsce - Agata Codogni

2 miejsce - Justyna Lipińska

3 miejsce - Daria Drejws

W wyścigu chłopców:

1 miejsce - Igor Mazur

2 miejsce - Maciej Piotrowicz

3 miejsce Arkadiusz Drejws

W wyścigu sztafetowym drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce, drużyna dziewcząt trzecie miejsce. Igor Mazur uzyskał najlepszy czas zawodów w wyścigach na 25 metrów. Wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunowi panu Ryszardowi Kopackiemu gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy podobnych wyników w kolejnych zawodach.