26 listopada w legnickim Młodzieżowym Centrum Kultury odbył się Rejonowy Konkurs Recytatorski. Organizatorzy przygotowali rywalizację dla najmłodszych uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Robert Tracz, Danuta Szafrańska oraz Bogusława Cybulak oceniało przygotowane występy.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje chojnowianka Marta Sobiechowska, która w kategorii klas szóstych nie miała sobie równych. Jury po wysłuchaniu 18 prezentacji nie miało wątpliwości, że uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie zasługuje na miano zwyciężczyni.

Na podium konkursowym w kategorii klas szóstych znaleźli się także Filip Kobyłecki z SP 7 w Lubinie oraz Marta Domoeniuk z SP 16 w Legnicy.

Ponadto wyróżniono Pawła Angulskiego SP3 w Polkowicach, Zuzannę Gabrysz z SP 4 Głogów, Aleksandra Jankieiwcza SP 1 w Jaworze, Joannę Paluszczak SP 6 w Legnicy, Karolinę Ralicką SP 4 w Legnicy oraz Wiktorię Stachurską SP w Wądrożu Wielkim.

Serdecznie gratulujemy Marcie udanego występu w Rejonowym Konkursie Recytatorskim i życzymy samych sukcesów.

źródło: tekst i zdjęcie - www.Chojnów.pl