PROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA(szerokość: 750 / wysokość: 750)

Projekt edukacyjny LEPSZA SZKOŁA jest przeznaczony dla nauczycieli korzystających z podręczników GWO (Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego). Polega on, między innymi, na sprawdzaniu  wiedzy uczniów za pomocą specjalistycznych testów i porównywaniu ich osiągnięc z wynikami  klas  z całej Polski. Programy LEPSZEJ SZKOŁY od 2002 roku pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. Dotychczasowe edycje LEPSZEJ SZKOŁY zgromadziły prawie 95 tysięcy nauczycieli i 7 milionów uczniów. W naszej szkole do projektu przystąpiły nauczycielki matematyki, panie - Violetta Gachowska, Marzena Rudzka-Kupczyńska i Justyna Dziubak-Sobiechowska, które korzystają z programu "Sesje z plusem" w klasach czwartych i piątych.