SPOTKANIE OPŁATKOWE NAUCZYCIELI

13 stycznia Mszą świętą o godzinie 15.00  w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP rozpoczęło się opłatkowe spotkanie nauczycieli z Chojnowa.  Eucharystii przewodniczył ksiądz biskup Tadeusz Rybak. Na dalszą część spotkania wszyscy goście zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr4. Spotkali się w auli szkoły, gdzie mogli obejrzeć współczesną wersję jasełek przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem siostry Agnieszki i wysłuchali kolęd w wykonaniu dziecęcego chórku pana Zenona Chmielewskiego. Następnie wszyscy zgromadzeni tradycyjnie dzielili się opłatkiem oraz wspólnie śpiewali kolędy. Wśród zaproszonych gości obecni byli księża chojnowskich parafii, burmistrz Jan Serkies, emerytowani nauczyciele szkoły, były dyrektor "Czwórki" mgr Andrzej Przybysz, nauczyciele oraz pracownicy administracyjno-socjalni szkoły. Gospodarz tegorocznego spotkania opłatkowego - Dyrektor Szkoły mgr Elżbieta Borysewicz wraz z nauczycielami składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim gościom, którzy przybyli na tegoroczne spotkania opłatkowe. Zobacz zdjęcia.

zDolny Ślązaczek

Dnia 19 stycznia odbyła się część pisemna Finału V Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego "zDolny Ślązaczek". Spośród 87 finalistów, do części ustnej zakwalifikowało się 44 ucznów. Wśród nich znalazł się Szymon Homętowski z naszej szkoły!

wyniki