Akcja „Tesco dla szkół"

Sieć sklepów Tesco corocznie przeprowadza akcję „Tesco dla szkół", której celem jest wyposażanie placówek edukacyjnych w całej Polsce. W tym roku nasza szkoła przystapiła do tej akcji. Aby otrzymać nagrodę, szkoła musi zebrać minimum 3500 pkt. Jak je zbierać? Wystarczy zrobić zakupy w sklepie Tesco. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujemy punkt. Sprzedawca daje nam kupon, na którym wpisuje ilość zdobytych punktów. Trzeba tylko wypełnić kupon wpisując adres szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kilińskiego 23, 59-225 Chojnów. Kupon należy wrzucić do urny znajdującej się w sklepie lub dostarczyć do szkoły (do p. A. Denisiak). Im więcej punktów zdobędziemy, tym cenniejszą nagrodę otrzyma nasza szkoła! Akcja trwa do 14 maja 2008 r. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców do włączenia się do akcji!

Turniej Taneczny

o puchar Dyrektora Szkoły

7 lutego odbył się turniej taneczny. Dokładne informacje - w zakładce KONKURSY.

Konkurs recytatorski „Pegazik"

O konkursie czytaj w zakładce KONKURSY.

Organizator konkursu - Izabela Hibner