KINDERPLANETA

Kinderplaneta, to świetne miejsce na spożytkowanie nadmiaru energii i rozwoju umiejętności psychomotorycznych. Dnia 6.02.2014r. do takiego miejsca udały się dzieci z klas drugich ze świetlicy pod opieką wychowawcy Malwiny Rząsa i rodziców.

Uczniowie mieli okazję ćwiczyć swoją zręczność na armatkach pneumatycznych, rozwijać swoją zwinność w „małpich gajach", cieszyć się urokami motoryzacji na go-cardach i bujakach". Dodatkowymi atrakcjami były skoki na trampolinie oraz baseny z piłeczkami. Plac zabaw umożliwił dzieciom nieskrępowane szaleństwo i niezapomnianą wrażeń przygodę.

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

(szerokość: 375 / wysokość: 500)  (szerokość: 375 / wysokość: 500)

Więcej zdjęć w galerii                E.R