Gość  w świetlicy klas pierwszych i drugich

W dniu 07.02.2014r. do świetlicy szkolnej klas I i II zawitał gość. Wychowawczynie świetlicy p. Malwina Rząsa i p. Teresa Miłuch zaprosiły p. Elżbietę Rusiecką. Celem wizyty było głośne czytanie fragmentów książki E. Safarzyńskiej pt; "Czy to sen?". Uczniowie wysłuchali opowiadania pt. „Konrad" oraz odpowiadali na pytania związane z tekstem. Czytali i odgadywali  zagadki przygotowane przez gościa, które były związane z rodziną. Za prawidłowe odpowiedzi p. Elżbieta przygotowała małe słodkości.  Uczniowie mogli też wykazać się zdolnościami plastycznymi, malując swoje rodzeństwo. Gromkimi brawami dzieci podziękowały p. Eli za wizytę.

Malwina Rząsa

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281)                 (szerokość: 375 / wysokość: 500)

Więcej zdjęć w galerii                     E.R