Walentynki

Walentynki to święto zakochanych. Obdarowujemy swoich "wybrańców"  prezentami, ciągłym nieprzerwanym uśmiechem i liścikami, które są obowiązkowe. Tak też i było w świetlicy klas I i II. Niezwykłą atmosferę związaną z dniem zakochanym dało się odczuć. Wszystkie dzieci ubrane były w kolorze czerwonym, sala świetlicy przyozdobiona była w czerwone balony i serca.

Przed rozpoczęciem dyskoteki Pani Malwina ze skrzynki walentynkowej  rozdała kolorowe liściki. Dzieci zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia". Następnie dzieci brały udział w quizach i zabawach zręcznościowych, taniec na gazecie, zjedzenie jabłka bez pomocy rąk. Po każdej konkurencji uczniowie otrzymywali słodką kostkę czekolady. Na koniec dzieci bawiły się przy muzyce. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dzień walentynkowy w naszej świetlicy będzie równie uroczysty i miły.

Malwina Rząsa

(szerokość: 375 / wysokość: 250)  (szerokość: 375 / wysokość: 250)

Więcej zdjęć w galerii              E.R