WALENTYNKOWY KRAMIK Z NIESPODZIANKAMI

W piątek -  14 lutego, w ostatnim dniu nauki przed feriami, uczniowie klasy II c wraz z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali dla społeczności szkolnej kramik z okazji walentynek. Można na nim było kupić wiele słodkości i gadżetów, większość w kształcie serc. Wszystkie produkty i wyroby cieszyły się ogromną popularnością, o czym świadczyły tworzące się na każdej przerwie kolejki. Drugoklasiści, ucząc się pod okiem dorosłych przedsiębiorczości, sprawili ogromną radość wszystkim uczniom. A w klasie w tym dniu też było miło. Uczniowie zostali obdarowani przez wychowawczynię  ciastkami – serduszkami, wręczali sobie „walentynki"  z życzeniami, mama Kuby Koziara malowała na uśmiechniętych buziach czerwone serduszka. Każdy starał się okazać innym wyjątkową życzliwość i sympatię.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII