DZIEŃ KRAWATA I MUSZKI W II c

4 marca obchodzony jest Dzień Krawata i Muszki. Uczniowie z klasy II c  postanowili wykorzystać ten fakt na swój sposób. Własne i wypożyczone od tatusiów krawaty  i muszki nie tylko dodawały w tym dniu uroku, ale posłużyły drugoklasistom do wyśmienitej zabawy, poprzez którą zdobywali oni wiedzę i umiejętności. Dzieci zorganizowały teatrzyk cieni z krawatem i muszką w roli głównej. Wykazały się wspaniałą pracą w grupach rozwiązując zadania matematyczne – o muszkach  i krawatach oczywiście. Całości dopełniły ciekawe konkurencje sportowe: przeskoki przez krawaty, zakładanie krawatów na czas, toczenie piłki krawatem. Było wesoło, aktywnie  i twórczo.