"DAR SERCA" -  DAREM  ŻYCIA" – AKCJA KRWIODAWSTWA

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

Już po raz trzeci w Szkole Podstawowej nr 4 została zorganizowana akcja krwiodawstwa.

Koordynatorem tej wspaniałej akcji niosącej życie jest pielęgniarka p. Grażyna Mazur ze wsparciem p. dyrektor Elżbiety Borysewicz. W dniu 24 mają 2014r. z grupy 50 zarejestrowanych osób, lekarz zakwalifikował 31 dawców. Oddano około 14 litrów krwi, która uratuje nie jedno życie.

Bardzo dziękujemy Wszystkim ludziom „dobrego serca" za chęć udziału w tak szlachetnej sprawie jaką jest ratowanie ludzkiego życia.

Dziękujemy również Radzie Rodziców i Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspólnego dzieła.

To była bardzo udana akcja krwiodawstwa!

Koordynator: Grażyna Mazur - pielęgniarka

Więcej zdjęć na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/3538