22 maja w naszej szkole odbył się drużynowy Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Niezapominajka". Była to już II edycja tego konkursu. W konkursie wzięły udział 3 drużyny 4-osobowe (2 osoby z klasy 5 i dwie osoby z klasy 6). Konkurs składał się z 7 części zadaniowych (krzyżówka, zadania logicznego myślenia, zadania prawda/fałsz, zadania z mapą lub rozpoznawanie gatunków roślinnych i zwierzęcych, szacowanie, łańcuchy pokarmowe, dopasowywanie definicji do wyrazów).

W jury zasiadła p.dyrektor SP4 – Elżbieta Borysewicz (nauczyciel przyrody), p.Dorota Martka – nauczyciel matematyki w SP w Niedźwiedzicach oraz p. Izabela Hibner-Majewska- nauczyciel przyrody w SP 3 w Chojnowie. Organizatorem konkursu była p.Justyna Dziubak-Sobiechowska.

Nasza drużyna w składzie: Maciej Saja, Julia Kałwak, Pola Rokus i Marta Sobiechowska zajęła w tym konkursie II miejsce.

I miejsce przypadło drużynie z SP3 w Chojnowie, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna z SP w Niedźwiedzicach. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i nagrodę książkową. A po konkursie czekał na nich słodki poczęstunek.

więcej zdjęc w galerii